Yemin 199. Bölüm Fragman | Emir, Reyhan'ı Kurtarabilecek Mi?

Yemin 199. Bölüm Fragman | Emir, Reyhan'ı Kurtarabilecek Mi?

GÜLSÜM EMİR’E YARDIM EDİYOR

Yemin dizisinde bugün Gülsüm sonunda ablasına yardım etmeye karar verir ve bildiklerini Emir’le paylaşır. Emir Nebahat karısına daha fazla zarar vermeden onu kurtaracak mı?

Gülsüm’ün son dakika hamlesiyle artık Reyhan’ın kurtuluş anahtarı çok yakındadır. Emir elindeki bilgiyle Yücel’in peşine düşer. Bu sefer umuttan da fazlası vardır elinde. Öte yandan Nebahat rahat durmaz ve sinsi bir planın düğmesine basar. Oya’nın intihar ettiğini zanneden Narin büyük bir korku yaşar. Neyse ki bir yanlış anlama olduğu hemen ortaya çıkar. Oya yaralarını sarmak için evden uzaklaşırken Narin ile Kemal baş başa kalırlar. Onca badireden sonra sakin geçen bir gün ilaç gibi gelecektir.

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

Künye:

Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar, Yağmur Shahbazova, Balım Gaye Parlak

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak

Görüntü Yönetmeni: Ümit Gabin

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Yapım: Karamel Yapım

Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez

Müzik: Minör Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın

Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

#reymir #Kanal7 #YeminDizisi

See also